Alışveriş Videosu

Happy Can 2.Sezon Kazananlar Listesi

 

Ödüllü mobil oyunumuz Happy Can’ın 2. sezonu tamamlanmıştır. Tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz. Dereceye giren oyuncuları tebrik ediyoruz. Sonuçlar şu şekildedir:

 

Happy Can 2. Sezonu,

1. olarak tamamlayan Yunus Kesgün (godney95), Apple iPhone 6s 16 GB Akıllı Telefon,

2. olarak tamamlayan Oğuz Arslan (fenerliler1907), Apple iPad Pro 9.7 inch 32 GB Wi-Fi Tablet,

3. olarak tamamlayan Tuğba Arıgün (solukk), Sony PlayStation 4 500 GB Oyun Konsolu

kazanmışlardır.

 

Ülker Çokokrem 1000 Gr Kakaolu Fındık Kreması Kazanan Oyuncular:

Esra Avcı (avciesra)

Münir Demir (defne.sahne)

Marina Belioglo (Marina),

Gökhan Ön (woLume)

Aygün Avcı (aygunavci)

Kaan Kılıkoğlu (MEHMETKAAN)

Ezgi Bekçi (eylülbekçi)

Gül Ciniviz  (Gül1303)

İlke Zeynep Bulut (ilkezeynep)

Ogur Bulut (ogur)

Elif Yağmur Bulut (zeypenelif)

Büşra Bahar Taştekin (busrabahar)

Sercan Karakus (sercan)

Damla Kolay (damlayağız)

Alpay Aktaş (kaveciarap)

Emrah Feyizoglu  (emrah82)

Deniz Satı (denizalanur)

İpek Seymenoğlu (ipeks)

Meral Nerse (meral90)

Yusuf Bahri Aslan  (erenaslan)

Hande Çakan (Handeeee)

Özlem Tayar (tayaro)

Can Söztutanlar (elifcancan)

Çağrı Avcı (çağrıavcı)

Yasin Keskin (cinarman)

Efe Erenay (efe99)

Abdussamed Sekman (Winchester)

Orhan Dağ (ORHANN)

Yasemin Özden (aylnozdn)

Yasemin Kılıkoğlu  (kralyasemin)

Derya Ersan (deryaersan)

Mustafa Kırkımcı (mustiş)

Yunus Altun (Anthony49Joshua)

Medine Adil (Medine1357)

Ahsen Başar (ahsenbsr)

Gamze Acar (gmzacar)

Yusuf Altıngöz (Hobby)

Özlem Gövce (özlemgövce)

Salih Gövce (SalihGövce)

Mihriban Sasmaz (mihriban61)

Kayhan Denizci (kden)

Selma Başar (selmas)

Ayla Özsoy (alptuna)

Gizem Sevgi Alagöz (gizem3444)

Osman Avcı (tosyalı)

Alper Can (alpercan)

Emir Mert Doğan (EmirMert)

Gülçehre Altun (tahazişan)

Medine Bahar Gökhan (bahar05hotmail.)

Mohammad Habbaba (mohammad)

Ebru Kayacan (kayacan.ebruhot)

Nergis Kesimci (nergiskesimci)

Kader Cengiz (kader86)

Ali Bulut Şimşek (BulutŞimşek)

Dilek Yavuz (kayra52)

Ayşe Kamer Taş (kamerr)

Umut Hüseyin Kılıç (Sofiumut)

Eyüp Erbeyin (GO)

Abdullah Habbaba (Abdullah2003)

Özge Şimşek (ÖzgeŞimşek)

İbrahim Bayrak (ibrahimm)

Nilgun Feyizoglu (Nilgün64)

Mehmet Ağca (mehmetagca)

Neslihan Acar (neslihanacar)

Ravza Alici (plaka24)

Turgut Eren (trgteren)

Muhammed Said (pokemon123)

Sibel Denizci (sd)

Mehmet Taş (fly)

İlker Kurtuldu (ilker94)

Ecem Özden (ecmozdn)

Hande Kocuk (handee)

Muhammet Aysel (MUHAMMETAYSEL)

Halil İbrahim Kalkan (H.ibr.Kalkan)

Mestan Karakaş (izmirakb)

Mustafa Eraslan (Alperen4184)

İpek Demir (ipekdemir)

Canan Demir (CANANDEMİR)

Sibel Taş (oyuncu)

Can Kıroğlu (cank)

Serkan Sarbu (serkanvasile)

Said Unlu (saidunlu)

Seda Yıldız (sedisko)

Ferdi Yıldırım (lepoartsa)

Özkan Karalı (Özkan_k_3)

Nurcelile Bedir (MissyElizen)

Cevahir Öz (cevahiröz)

Zeynep Kulak (Zeynep28)

Ufuk Kıymet (ufukkiymet)

Fatih Demir (baharcan)

Hatice Kurban (hatıce)

Serkan Irk (tayko)

Pelin Ayabaktı (pelinn_ea)

Oğuzhan Yavuz (Ocanner)

Metin Sarıoğlu (Özge12)

Bilge Su Aydın (Bilsuay)

Şahin Serbest (specialist)

Kubilay Alp (kubilayalp)

Tuğba Coşar (tugba37)

Ürkiye Karalı (ÜrkiyeKarali)

 

 

Ülker Hediye Kutusu Kazanan Oyuncular:

Nilsuks (nilsuks)

Burak Bekçi (burakbekci)

Mubin Ön (mubin)

Emine Eraslan (busra6969)

Pelin Demir (pellindemir)

Tarık Özkabak (aırcrafttowingm)

Yuksel Özaslan (ykslsevgi)

Aslıhan Güney (candy)

Özlem Yılmaz (özlemYılmaz)

Şeyda Meriç (seydameric)

Sezgin Çavuş (dgkncvs)

Sena Elçin Karakas (elcingym)

Caner Gelir (yusufemirr)

Sezen Kale (sezenkale)

Necocamlılar (neco)

Kadir İmamoğlu (ultradream1)

Muniba Habbaba (muniba)

Zeynep (zeynep69)

Tuğba Altın (Tugii)

Elvan Karakaş (navle)

Fatih Öztürk (fatih13)

Onur Kiren (Pipistrello)

Emir Şahin (emirsah45)

Berke Arslan (berkearsln)

Şeyma Erdoğan (seymayusuf)

Furkan Arabacı (Furkanarabacı)

Murat Gemalmaz (marsis)

Cengiz Dağ (cengizdağ)

Ahmet Çetiner (redkit)

Cem Acar (CEM_ACAR)

Sezer Baytimur (anatolyan40hotm)

Beyza Yıldız (beyzayilldiz)

Enver Demir (defkhan)

Fulden Akan (fuldenakn)

Arzu Eraslan (arzuuum)

Elif Binbuğa (efuli)

Ayşe Eren (ayseerayruzgar)

Semra Eren (semreren)

Ebru Çalık (ebru01172)

Bedir Çağlar Turgut (caglar10098)

Rabia Ünal (raiichu4)

Senay Onay (senayonay)

Yasemin Kırıkoğlu (bayansid)

Emin Demir (DEMİR.)

Alper Burak Kıran (alper939)

Rabia Çankal (rabiacankal)

Soykan Önder (İzmirİkilisi)

Büşra Alp (alpbusra)

Zeynep Irk (ZeynepIrk)

Cemal Topuz (Hilesixafr20)

Ahmet Varol Silo (varolnilay)

Adem acay (ademm)

Mehmet Yasin Gökçe (myg)

Reyhan Kurucu (Rey)

Yunus Kızılkaya (yunus_gulten)

Ebru Irk (ebruyys)

Derya Oger (desi)

Mehmet Göz (memet_13)

Dilara Nil Doğu (nildogu)

Gülşah Cafer (april)

Dilek Altin (dilos)

Gülşen Karabıyık (glsn)

Gülten Kızılkaya (karamelegim)

Nuray Kırıkoğlu (Nuray_)

Selcan Tok (elifinkizi)

Nur Şafak Göçmen (safakgocmen)

Zulal Bekci (zulalbekci)

Gülçin Başkurt (gulcin)

Zarife Berdici (besiktasım)

Emel Serbest (serbest)

Sema Aycibin (sema53)

Mehmet Bulut (ABB)

Muhammet Sadık Yılmaz (mhmy)

Melike Çoşkun (melike1286)

Serdar Yağar (serdar3)

Emine Akı (EmineFaruk)

Enes Adem Özturk (EAO)

Zeynep Sevindik (zeynep23)

Gökhan Coşanar (gcosanar)

Furkan Genç (Furkan2023)

Emre Vatansever (skoto)

Betül Taşan (betul)

Ayşegül Akçay (aysegul.akcay.5)

Hasan Cayır (hasancayir)

Yusuf Yazar (YusufYazar)

Burcu Yağış (burcuhazal)

Kerem Kara (keremkara)

Boran Aydın (boraaa62)

Mustafa Beyazelma (mustabyz)

Salih Bahçekapılı (sallih)

Ceyda Şafak (CeydaTR)

Onur Karakas (oonur)

Talha Özkaya (talha07)

Özge Yıldız (ozgeyldz)

Şeyma Arslan (şeymus)

Merve Uslu (mrvsl)

Aleyna İnci (kaksakjsk)

Erkan Arabacı (Erkan21.)

Furkan Berktaş (furkanberktas)

Semih Şentürk (semoliiii)

 

SORULARINIZ İÇİN MAİL ADRESİMİZ: happycan@happy.com.tr