6 adımda minimalist çalışma odası

Düzenli çalışma alanlarını seviyorsanız, o halde minimalist çalışma odası tam size göre. Minimal dekorasyon fikirleriyle kullanışlı bir çalışma odası yaratabilirsiniz.

6-adimda-minimalist-calisma-odasi

1. Çalışma alanınızda minimalist bir dekorasyon oluşturmak istiyorsanız, çalışma masanızın sade ve düz bir tasarım olmasına özen gösterin ve olabildiğince aksesuarla fazlalıklarından çalışın.

calisma-odasi

2. Çalışma alanınız için ihtiyacınızın olan malzemelerin listesini çıkarın. Böylelikle çalışma masanızı gereksiz kalabalıktan kurtarın. Örneğin sadece bilgisayara ihtiyacınız varsa, masanızda sadece bilgisayar yer alsın.

calisma-odasi

3. Eğer işiniz belgeler ve kağıtlarla ise çalışma masanızın üzerinde kağıttan dağlar oluşmasına izin vermeyin. Kullanmadığınız ama saklamanız gereken dosyalar için de mutlaka kapaklı bir ofis dolabı edinin.

calisma-masasi-1

4. Görüntü kirliliğine neden olan en küçük ayrıntıyı bile akıllıca saklama yöntemlerini deneyin. Özellikle kabloları saklamaya özen gösterin.

calisma-odasi-1

5. Çalışma odanızda ferah bir görüntü oluşturmak istiyorsanız, her zaman sade ve doğal renkleri tercih edin. Beyaz, gri ve ahşap tonları çalışma odanız için ideal seçim olabilir.

calisma-odasi-2

6. Çalışma masanızın çevresindeki duvarların boş kalmasına dikkat edin. Mutlaka bir resim asmak istiyorsanız bunun için görüş açınızda olmayan bir yeri tercih edebilirsiniz.

Bu içerik 3223 defa görüntülenmiştir.

3D Market Alışverişi için tıklayınız!